Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Členové týmu

 Registrovaná družstva
ŠpicaHópači Brno  a  Hopíci Brno
 

Mirka a Ennie

www.ennie.wbs.cz

Ennie je kříženka parsona a knírače a je velice šikovná, dělá flyball od roku 2010. Kromě flyballu ji baví snad úplně všechny sporty a jsme moc rádi, že má takovou nadšenou a pohodovou paničku. První turnaj - Lukášovský Drak 2011.
Po odchodu Ájiny se chopila Mirka trenérského postu, tak snad budeme úspěšně pokračovat.
Ennie Fly 18

 

Mirka a Mesi

www.ennie.wbs.cz

Mesi je druhý pes Mirky, je to velice temperamentní a uštěkaná mudi, ale vypádá to, že jí flyball půjde.  Mesi už si okusila atmosféru turnaje, ale zatím není asi schopná ten adrenalin ustát, tak uvidíme co příští rok. První turnaj Turnaj sladkých nadějí Mělník 2015.


 

Gabriela a Afree

www.borderkolie-afree.wbs.cz

Holky jsou od roku 2012 posilou družstva. Afree je moc šikovná a rychlá. Vše se naučila za velice krátkou dobu a když běhá nic jiného ji nezajímá, takže jí místo v družstvu právem náleží. První turnaj - Budějická tlapka 2012.

Afree Fly 18

 

Gabriela a Destiny

www.borderkolie-afree.wbs.cz

Další pes, je opět BOC, ale tentokrát pes. Destiny začal trénovat a jako většina borderek hned pochopil o co jde. Turnaj sladkých nadějí Mělník 2015 byl jeho první turnaj a bude velikým přínosem.

Destiny Fly 18

 

 

Gabriela Aiwa a Julča

www.borderkolie-afree.wbs.cz

Gabča má další přírustky. Po "naší" Afree si Gábina nechala 2 fenky, narodily se 3. 4. 2016, takže další posila je tday na cestě.

 

David a Attila

David s Attilem jsou další členové našeho družstva. Attila je BOC, a flyball jim jde velice dobře. Od roku 2013 už s námi jezdí po turnajích. První turnaj  - Turnaj sladkých nadějí Mělník 2013. David uvažuje o dalším psovi.

Attila Fly 18

 

 
David a Tedy
Je to tu, David má dalšího člena smečky. Narodil se 4. 4. 2016 jmenuje se Anders, ale říkat se mu bude Tedy. Už brzy se za námi přijde podívat.
 
 
 
 

Klárka a Benji

www.krizenecekbenji.webnode.cz

Benji byl velkou posilou,  pro míček udělal vše. Někdy to s ním jeho panička Klárka neměla jednoduché, ale i když je na place třeba háravá fenka, tak mu domluví. Benji rozhodně nevypadal na svůj věk, rok narození 2005 a na prvním turnaji, Turnaj sladkých nadějí Mělník 2015 si vedl velmi dobře.

Benji odešel v lednu 2017 za duhový most.

Benji Fly 20

 

                   

 

Klárka a Alvin

www.krizenecekbenji.webnode.cz

Alvin je druhý pes Kláry, je to mladý pes BOC. Je velice šikovný a tak po pár trénincích vyrazil na turnaj. První Turnaj sladkých nadějí Mělník 2015 a pak hned Budějckej xtreme 2015. No a protože byl na turnaji moc šikovný a nejednou nás zachránil svou rychlostí, vyběhal si titul.

Alvin Fly 18

Klárka a Ron

www.krizenecekbenji.webnode.cz

Alvin je druhý pes Kláry, je to mladý pes BOC. Je velice šikovný a tak po pár trénincích vyrazil na turnaj. První Turnaj sladkých nadějí Mělník 2015 a pak hned Budějckej xtreme 2015. No a protože byl na turnaji moc šikovný a nejednou nás zachránil svou rychlostí, vyběhal si titul.

 

 

 

 

Další nadějní flyballáčci a adepti na další družstvo smiley

 

Simona a Teddy

Teddy je vipet a díky své paničce toho umí strašně moc. Je velice šikovný a kromě toho, že dělá sportovku, tak se teď nově vrhli s námi na flyball. Vypadá to, že budeme mít netradiční posilu týmu. laugh

 

Simona a Disney

Disney je taky vipet a taky s paničkou zkouší co jde, krom coursingu, dogfrisbee tedy i flyball a taky to vypadá nadějně.

Šárka a Kora

Kora je Chodský pes, holky jsou v přípravě a snaží se, tak uvidíme co z nich bude.

Petra a Tara

www.petrahandling.mzf.cz

Tara je mladinká kříženka která si svou paničku našla sama. wink Je to velice talentovaná fenka a vše se učí velce rychle. S paničkou se vrhly na agility a flyball a troufám si tvrdit, že s námi brzy vyrazí na turnaj. Bohužel to vypadá, že než Tara dotrénuje, tak nás s paničkou opustí, budou se stěhovat do Plzně.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zuzana a Naty

Naty je teriér velice šikovná a hodná fenka, bude mít i super rychlost, takže taky velká naděje.

 

 

Darja a Cofie

www.kratandafido.estranky.cz

Cofie je krátkosrstá kolie, která pro tenisák udělá cokoliv. Začínají s tréninkem, tak uvidíme, ale vypadá to dobře.

 

 

 

 

bývalí ŠpicaHópači

Míša a Ben

Ben je už desetiletý pes, ale pro balonky zrozený. Flyball ho moc baví a je jasný člen družstva. Vyzkoušel si už i závody je na něj spoleh. První turnaj - Budějická tlapka 2012. Ben nám po sezóně 2015 odejde do spřáteleného družstva CrazyBalls, neboť se Míša přestěhovala do Krkonoš.

Ben Fly 18

                    

Ájina a Barča

Barča je kříženečka loveckých plemen. Jistého má však v sobě akorát bígla. Je nadšená do všech aktivit,
a tak s paničkou ani všechny, které by chtěla, nestíhá.
Panička se flyballu ujala po Peťce a opravdu pokusem a omylem se snaží dělat co nejlepší flyballáky v Brně.
..snad se to aspoň trochu daří...
Dneska už je to taky bývalá trenérka, vrátila se zpět do rodného Liberce, a stala se členkou družstva DogDRAGONS.
 
Barča Fly 19
 

                    

 

Peťka a Spiky

www.argospiky.cz

Peťka je naše bývalá trenérka, díky níž to tady v Brně flyballově úplně neusnulo smiley. Má úžasného borderáčka Spikyho a Rhodéského ridgebacka, kterého jsme pojali jako maskota týmu. Už se flyballu nevěnují, se svými psy se věnuje jen agility.

Spiky Fly 19
 
              

 

Lenka a Bernie

Lenka s Beniem byla velká podpora našeho družstva, ale už se flyballu nevěnují. Jako hlavní náplň mají pasení a ve voných chvílích se věnují frisbee, agility a vycházkám.
 
Bernie Fly 20
 
 
 
                    
 
 

Terka a Sandy

Terka se odstěhovala do Plzně kvůli práci, zde se občas flyballu věnuje, ale není to už závodně za naše družstvo.
Přesvědčit paličatého ohaře o kráse míčků nebyl problém, ale ohař někdy sám ví, co je pro něj nejlepší...
 

 

Míša a Kačka

Míša se vrátila do rodného kraje a tak opět posílili naši konkurenci, tým X-treme. wink

 

 

Eva a Artuš

www.artus.viskot.cz

Eva s Artušem byly členové týmu hodně dlouho, ale teď jim to moc na flyball nevychází. Artušek, ač krátkonohý australský teriér, podával veliké výkony a nezapře v sobě nadšeného flyballáka!!!
 
Artuš Fly 21

 

 
 
 
 

Lucka a Mia

www.mia.websnadno.cz

Lucka s borderkou Miou si za nás jednou zazávodily, ale pak se vrhly na jinou aktivitu a to je fresbee.

Mia Fly 19
 
 
               

Lucka a Gabi

Gabi, (Mrně) je PRTka z chovky Killers Hole od Míši Balkové, takže flyballové předpoklady se čekaly. Gabi poctivě trénuje a přišel čas pokořit svůj první turnaj. První turnaj - Budějická tlapka 2016 a poprala se s tím se ctí. Bohužel se Lucka odstěhovala a už s námi neběhá.

Gabi Fly 19

Verča a Lupo

Lupinu flyball velmi baví a je už docela zkušená flyballačka. Mohla by hned závodit, ale trochu jí to kazí její nervózní PRTí povaha. První pokus o turnaj, Turnaj sladkých nadějí Mělník 2015 byl trochu fiasko, zatím Lupču ostatní psi na druhé dráze zajímají více, než tenisák v boxu. wink

 

Verča a Koki

Verča s Koki to má trošku těžší, Koki se rozhodla, že ji flyball vlastně nebaví a tak si dali pauzu. Verča má ale v záloze další JRT Lupinu, takže jakmile jí bude rok zase se za námi vrátí.

                    

 

Lenka a Etina

Etina je dlohosrstá kolie a taky ji flyball baví a má i ochotnou paničku a chtějí dělat flyball závodně, takže jsou platnými členy družstva. První turnaj Turnaj sladkých nadějí Mělník 2015. Etinka trochu řeší atmosféru turnaje, ale snad se s tím brzy srovná. Lenku s jejím přítelem Radkem to tak chytlo, že přemýšlí o pořízení dalšího psa. laugh Lenka se rozhodla, že dál flyball dělat nebude.

 

Lucka a Grace

Grace je fenka středního knírača a flyball dělá s paničkou s nějakými přestávkami už delší dobu. Grace je šikovná a flyball si už vyzkoušela i na turnaji. Poprvé Budějckej xtreme 2015. Lucka se rozhodla, že dál flyball dělat nebude.

Grace Fly 21

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

in memoriam 

Spoty

 
 
 
 
 

 

 
   
 
 
 
TOPlist